Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
İşyerini basıp demirci ustasını av tüfeği ile karnından vurdu
Gündem
2017-02-06 18:54

İşyerini basıp demirci ustasını av tüfeği ile karnından vurdu

Datça, hafta sonu kanlı bir olaya sahne oldu. Sanayi Çarşısı'nda meydana gelen olayda, demirci ustası, işyerini basan müşterisi tarafından av tüfeği ile karnından vuruldu.

Olaydan sonra, polisi arayan şüpheli, 'Demirciyi ben vurdum. Gelin beni teslim alın' diyerek teslim oldu.

Konu ile ilgili alınan bilgilere göre, Sanayide demircilik yapan Emrullah Uyar(48) bir süre önce işyerine gelerek bahçesine kümes yaptırmak isteyen Ş.Ü. (55) ile anlaştı.

İddiaya göre; Ş.Ü. siparişi alan demirciye önce 5 bin TL, daha sonra da 250 TL ödeme yaptı. Ancak iş yapılmayınca, Ş.Ü. birkaç kez demirciye giderek, siparişinin yapılmasını talep etti. Cumartesi günü aralarında bir kez daha tartışma çıkınca, Ş.Ü. tek kırma av tüfeğini yanına alıp, sanayi çarşısına gitti. Öfkeyle işyerine giren Ş.Ü. beraberinde getirdiği av tüfeğini ateşleyerek, Emrullah Uyar'ı karnından vurdu.

Ağır yaralanan demirci ustası, Datça Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından, Marmaris Devlet Hastanesi'ne gönderildi. Emrullah Uyar, hayati tehlike kaydıyla tedavi altına alınırken, Ş.Ü. telefonla polisi arayarak teslim oldu.

Demirciyi kendisinin vurduğunu söyleyen Ş.Ü. 'gelin beni teslim alın' dedikten sonra polisin gelmesini bekledi. Kendi adına ruhsatı bulunmayan suç aleti silahı polise teslim eden Ş.Ü.'nün, alınan doktor raporunda aşırı derece alkollü olduğu tespit edildi.

Adliyeye gönderilen Ş.Ü. tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Bu haber 77 kez okundu.

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

yes mi, no mu?

Centaur Organizasyon © 2016 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Centaur Organizasyon