Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Özçelik Bayrağı Demir’e verdi
Siyaset
2017-01-27 11:15

Özçelik Bayrağı Demir’e verdi

Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Metehan Aydın ve il yönetim kurulu üyeleri, MHP Datça İlçe Başkanı Oktay Göktaş ve yönetim kurulu üyeleri ile Datçalı Ülkücü gençlerin de katılımıyla Ülkü Ocakları Datça Temsilciliğinde gerçekleştirilen devir teslim töreninde 4 yıldır Ülkü Ocakları Datça İlçe Başkanlığı görevini yürüten ve görevi süresince birçok başarılı çalışmalara imza atan Oğuzhan Özçelik görevini, teşkilat içerisinde uzun zaman başarılı şekilde görev yapan Bülent Demir'e devretti.

Devir Teslim törenine katılan Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Metehan Aydın törende yaptığı konuşmada Oğuzhan Özçelik'e bu güne kadar yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederken bayrağı teslim alan Bülent Demir'e de başarılar diledi.

Ülkü Ocakları Datça İlçe Başkanlığı görevini Bülent Demir'e devreden Özçelik, mensubu olmaktan her zaman şeref duyduğu Ülkü Ocaklarında 4 yıl görev yapmanın kendisini için büyük bir onur ve gurur kaynağı olduğunu söyledi.

Özçelik konuşmasında, “Göreve geldiğimiz günden beri Datça da gönül seferberliği başlatabilmek için elimizden geleni yaptık. Bugün geldiğimiz noktada büyük ölçüde başarabildiğimizi görmek harcadığımız enerjinin boşa gitmediğini hissedebilmek en büyük gururumuz oldu. Her adımımızda; küsecek tek bir ülkücünün sırt çevrilecek vatandaşımızın tokalaşmayacağımız tek bir insanın olmayacağını göstermeye çalıştık. Elbette yanlışlarımız olmuştur. Bilmeden kalbini kırdığımız , yanlış anlaşıldığımız, düşüncelerimizi anlatamadığımız zamanlarda vardır. Bugün hepsinden özür dilerim. Oluşturmak istediğimiz okuyan araştıran, öğrendiklerini paylaşan paylaştıkça büyüyen bir teşkilattı. Geçmişten ders çıkartan bugünü okuyabilen, yarınlarımızı sağlam temeller üstüne kurgulayabilen bir nesil yaratabilmek istedik. Mütevazi alçak gönüllü hal ve hareketleri ile gururlandıran, yanlış gördüğünde ise doğru bildiğinden şaşmadan yanlışların üzerine yürüyen bir gençlik hayalimizi büyük ölçüde başarabildiğimizi görüyorum.

Siyaset sahnesinin kirli itham ve çıkar ilişkisinden uzak bir teşkilat yaratabildiğimiz için mutluyum. Siyaset dahi herşeyin aslında doğrular etrafında döndüğünü ve doğrunun tek ve kesin olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.Türk gençliğinin Bursa nutkunda Atatürk ün gençliğe vermiş olduğu görevi üstlenerek hayatına devam edebilmesi için doğrularından vazgeçmemesi gerekiyor. Bu yüzden herkesin sonuç ne olursa olsun doğru bildiğinden şaşmaması en büyük temennimiz. Sadece ben demekten ziyade biz diyebilmeliyiz. Ateşten bir gömlek olan ülkü ocakları başkalığı görevimde her zaman yanımda olan yönetim kurulu arkadaşlarıma öncelikle teşekkür ederim. Maddi manevi her türlü desteği veren herkese haklarını helal etmelerini isterim. Görevi devralan Bülent başkanıma da hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Yeni görevinde Allah utandırmasın.”dedi.

“HEP BİRLİKTE BU KUTSAL SANCAĞI ÇOK DAHA YÜKSEK SEVİYELERE TAŞIYACAĞIZ”

Ülkü Ocakları Datça İlçe Başkanlığı görevine atanan Bülent Demir törende yapmış olduğu konuşmada, "Bugün teslim almış olduğumuz görev bir bayrak yarışıdır. Datça'da yaşayan küçüklerime, büyüklerime, Oğuzhan Özçelik'e ve yönetimine, tüm ülküdaşlarıma teşekkür ederim. Bizler birer Alparslan Türkeş, birer Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk, birer Osman Bey, nice padişahlarımızın bize emanet ettiği Bayrak aşkı ile vatan millet sevdalısı gençleriz. Bizler hazır kıta askerleriz. Rabbim bu büyük görev ve sorumluluğu hakkı ile yerine getirme güç ve kuvvetini bizlere versin, bizleri bu yolda mahcup etmeyip muzaffer kılsın. Bu yolda amaç ve maksadımız hep birlikte bu kutsal sancağı çok daha yüksek seviyelere taşımak olacaktır. Beni bu ulvi göreve layık gören bütün dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kutsal görevi teslim almış olduğum başkanım Oğuzhan Özçelik kısa bir süre sonra üniformalı olarak Asker ocağında görev yapacak. Şimdiden tüm askere gidecek arkadaşlarımıza hayırlı teskereler dilerim. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.


Bu haber 172 kez okundu.

HAVA DURUMU

ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

yes mi, no mu?

Centaur Organizasyon © 2016 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Centaur Organizasyon